מתנות ליולדות

נולד לכם תינוק במשפחה? החברה הטובה בדרכה לחדר היולדות? מחפשים שי ליולדת, מתנה מקורית, מעוצבת ומשמחת?

אצלנו ניתן להזמין מבחר מארזי מתנה ליולדת ולרך הנולד,מארזים מיוחדים ומרהיבים, המורכבים ממוצרים רב שימושיים,

שיגרמו התרגשות עצומה עבור היולדת הטריה.

המחירים אינם כוללים עלות דמי משלוח

לקטלוג מארזי השי ליולדת המלא לחץ כאן

"בייבי גיפט" – המארז המושלם ליולדת

אם אתם רוצים להפתיע מישהי יקרה לליבכם, המארזים של בייבי גיפט הם המתנה המושלמת. כל מארז מגיע באריזה בצורת עוגה וכולל מגוון מתנות ליולדת ולתינוק כמו נשכן להקפאה, מגבת קפוצ'ון, כובע לתינוק, בגד גוף, קרם גוף לאם מבית "ללין", גרביים לתינוק ועוד, וכמובן דובי רך ונעים. כל המארזים של בייבי גיפט מעוצבים בטעם והדר ומגיעים בשני צבעים – לבנים ולבנות.

מתנות ליולדת – מה נהוג להביא?

כשמדברים על מתנות ליולדת לרוב מקובל להביא מתנה שימושית לאם ולתינוק. מתנות מוצלחות ליולדת הן אלו שזוכות לשימוש מידי כמו שמיכה רכה ומפנקת לתינוק, סט מגבות, צעצועים לתינוקות וכדומה. אצלנו ישנם מארזי מתנות ליולדת נהדרים בהם מאגדים כמה פריטים עבור התינוק באריזה יפה ומרשימה שכל אם טרייה תשמח לקבל.

מתנות ליולדת או לתינוק – לא חייבים לבחור!

אמנם נהוג להביא מתנה ליולדת שתשמש אותה ותעזור לה בחודשים הראשונים בהחלט אפשר (ואפילו מומלץ) לחפש מתנה ליולדת עצמה ולא רק עבור הטיפול בתינוק. אפשר להוסיף למארז המתנה קרם ידיים או גוף, חלוק רחצה, ועוד ..

בייבי גיפטס

"בייבי גיפט" – המארז עם הדובי

אם אתם רוצים להפתיע מישהי יקרה לליבכם, המארזים של בייבי גיפט הם המתנה המושלמת. כל מארז מגיע באריזה בצורת עוגה וכולל מגוון מתנות ליולדת ולתינוק כמו נשכן להקפאה, מגבת קפוצ'ון, כובע לתינוק, בגד גוף, קרם גוף לאם מבית "ללין", ועוד מגוון מוצרים שימושיים לרך הנולד, וכמובן דובי רך ונעים של בייבי גיפט. כל המארזים של  מעוצבים בטעם והדר ומגיעים בשני צבעים – לבנים ולבנות.

מתנות ליולדת – מארז פירות טריים בעיצוב ייחודי

אצלנו תוכלו להזמין מתנות מקוריות עם מוצרים שימושיים ליולדת, כל המתנות שלנו נארזות באהבה, יצירתיות ותשומת לב לפרטים הקטנים ומוגשות בעיצוב ייחודי ומרהיב. ב וי איי פרי אנחנו לא נטריח אתכם להגיע עד אלינו, בחרו מתנה ליולדת ממגוון המתנות הנהדר שלנו ואנחנו נשלח אותה הישר לבית היולדות, לבית החולים או לביתה של האם המאושרת.